Stacje ładowania

STACJE ŁADOWANIA

Samochodów elektrycznych i hybryd plug-in

Stacje ładowania Wall Box to nowoczesne rozwiązania do użytku domowego. Kompaktowe rozwiązania pozwala na doładowanie pojazdów BEV i PHEV na terenie własnej posesji. Powyższe ładowarki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Są proste w obsłudze. Można je zainstalować: w garażu, na wiacie parkingowej, na parkingu hotelowym. Komunikacja ze stacjami Wallbox+ odbywa się poprzez sieć LAN lub 4G. Oferujemy ładowarki 1-fazowe o mocy ładowania 3,7kW i 7,4kW i ładowarki 3 fazowe o mocy 22kW.

Kolejnym rozwiązaniem są stacje ładowania typu stojącego

 Moc urządzenia jest ta sama co typu Wallbox lecz rekomendowane miejsca instalacji to: supermarkety, parkingi publiczne, centra handlowe, stacje autobusowe, restauracje. W powyższych ładowarkach jest możliwość zamontowania dwóch przewodów z wtyczką.

 

 

Stacja szybkiego ładowania QC-45 generuje szybkie ładowanie i łatwe zaopatrywanie w energię elektryczną kompatybilnego pojazdu. Stacja oferuje różne złącza DC (CCS Combo i ChAdeMO), AC (Typ 2). Monitoring i kontrola urządzenia odbywa się poprzez sieć WI-Fi, Lan lub 3G. Polecanymi miejscami instalacji powyższych urządzeń to: stacje paliw, autostrady, drogi krajowe itp.